KONST / Litografier / Färglitografi 8526644
nr 852 6644
Gösta Werner
(1909-1989), Sverige
Färglitografi, Gösta Werner (1909-1989), Tiger Brand, signerade, bladets mått: 42x29
måndag 14 oktober 2013
kl 19:42:53
Gösta Werner
Läs mer om Gösta Werner